RC1005F12R7CS
MFR.Part #
RC1005F12R7CS
JLCPCB Part #
C3932141
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS