RC2012F623CS
MFR.Part #
RC2012F623CS
JLCPCB Part #
C4277970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS