CIG22L6R8MNE
MFR.Part #
CIG22L6R8MNE
JLCPCB Part #
C20472775
Package
1008 (2520 Metric)
Description
203mΩ 6.8uH 800mA ±20% 1008 (2520 Metric) Inductors (SMD) ROHS