RCS1608J134CS
MFR.Part #
RCS1608J134CS
JLCPCB Part #
C17355228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS