CSRT2512FTR680-UP
MFR.Part #
CSRT2512FTR680-UP
JLCPCB Part #
C4265906
Description
-55℃~+170℃ 3.5W 680mΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS