CSRT2512FTR180-UP
MFR.Part #
CSRT2512FTR180-UP
JLCPCB Part #
C4275633
Description
-55℃~+170℃ 180mΩ 3.5W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS