RCS1005J132CS
MFR.Part #
RCS1005J132CS
JLCPCB Part #
C17482493
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS