RCS1005F4874CS
MFR.Part #
RCS1005F4874CS
JLCPCB Part #
C17643420
Description
-55℃~+155℃ 4.87MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS