RM02F9310CT
MFR.Part #
RM02F9310CT
JLCPCB Part #
C4248384
Description
-55℃~+125℃ 50mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS