RM02J392CT
MFR.Part #
RM02J392CT
JLCPCB Part #
C4097726
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS