RC1608F564CS
MFR.Part #
RC1608F564CS
JLCPCB Part #
C4247810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS