RU3216FR051CS
MFR.Part #
RU3216FR051CS
JLCPCB Part #
C4229725
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS