RC1608F130CS
MFR.Part #
RC1608F130CS
JLCPCB Part #
C4244575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS