RCS1608F27R4CS
MFR.Part #
RCS1608F27R4CS
JLCPCB Part #
C17289347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS