RCS2012J225CS
MFR.Part #
RCS2012J225CS
JLCPCB Part #
C17197179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS