RC1608J201CS
MFR.Part #
RC1608J201CS
JLCPCB Part #
C4238350
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS