RU2012JR043CS
MFR.Part #
RU2012JR043CS
JLCPCB Part #
C17592426
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS