RCS1608F1654CS
MFR.Part #
RCS1608F1654CS
JLCPCB Part #
C17193936
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS