1206W4J0825T5E
MFR.Part #
1206W4J0825T5E
JLCPCB Part #
C474174
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS