2010W2J0681T4S
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
2010W2J0681T4S
JLCPCB Part #
C20449
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS