0805W4F750LT5E
MFR.Part #
0805W4F750LT5E
JLCPCB Part #
C474173
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS