0603WAF536KT5E
MFR.Part #
0603WAF536KT5E
JLCPCB Part #
C422918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS