0805W8F1215T5E
MFR.Part #
0805W8F1215T5E
JLCPCB Part #
C407428
Description
-55℃~+155℃ 12.1MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS