RCS1608J112CS
MFR.Part #
RCS1608J112CS
JLCPCB Part #
C17504218
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS