RC1005F3013CS
MFR.Part #
RC1005F3013CS
JLCPCB Part #
C4229615
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS