PS06W2J011JT5E
MFR.Part #
PS06W2J011JT5E
JLCPCB Part #
C2785770
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS