1206W4F261JT5E
MFR.Part #
1206W4F261JT5E
JLCPCB Part #
C407283
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS