1210W2J068JT5E
MFR.Part #
1210W2J068JT5E
JLCPCB Part #
C473498
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS