RC2012F153CS
MFR.Part #
RC2012F153CS
JLCPCB Part #
C4225990
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS