RCS1005F203CS
MFR.Part #
RCS1005F203CS
JLCPCB Part #
C17239488
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS