RC2012J132CS
MFR.Part #
RC2012J132CS
JLCPCB Part #
C4222380
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS