RC1005F8454CS
MFR.Part #
RC1005F8454CS
JLCPCB Part #
C4212361
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS