RC0603J8R2CS
MFR.Part #
RC0603J8R2CS
JLCPCB Part #
C17537334
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS