RM25J3R3CT
MFR.Part #
RM25J3R3CT
JLCPCB Part #
C4211003
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS