PS122WF3302T4E
MFR.Part #
PS122WF3302T4E
JLCPCB Part #
C2793902
Description
-55℃~+155℃ 2W 33kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS