MGM3FT30M0
MFR.Part #
MGM3FT30M0
JLCPCB Part #
C6300819
Description
-55℃~+175℃ 30MΩ 3W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS