CSRT2512FT8R20-UP
MFR.Part #
CSRT2512FT8R20-UP
JLCPCB Part #
C4324896
Description
-55℃~+170℃ 3.5W 8.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS