CJQ10SN15S
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJQ10SN15S
JLCPCB Part #
C19269165
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.15nF 10A 150V 20nC@10V 3W 410pF 4V 52mΩ@10V N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS