RC0402F2263CS
MFR.Part #
RC0402F2263CS
JLCPCB Part #
C17493123
Description
-55℃~+125℃ 226kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS