RC0402F8661CS
MFR.Part #
RC0402F8661CS
JLCPCB Part #
C17647335
Description
-55℃~+125℃ 30mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS