RC2012F1780CS
MFR.Part #
RC2012F1780CS
JLCPCB Part #
C4199816
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS