RC2012J390CS
MFR.Part #
RC2012J390CS
JLCPCB Part #
C17622510
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS