RC2012F1150CS
MFR.Part #
RC2012F1150CS
JLCPCB Part #
C4095376
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS