RUT1608FR430CS
MFR.Part #
RUT1608FR430CS
JLCPCB Part #
C4195405
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS