RUT1608JR430CS
MFR.Part #
RUT1608JR430CS
JLCPCB Part #
C17524296
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS