RCS2012F6811CS
MFR.Part #
RCS2012F6811CS
JLCPCB Part #
C17678094
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS