RC0402J2R7CS
MFR.Part #
RC0402J2R7CS
JLCPCB Part #
C4182253
Description
-55℃~+125℃ 2.7Ω 30mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS