RCS1005F3241CS
MFR.Part #
RCS1005F3241CS
JLCPCB Part #
C17492600
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS