RC0402J2R2CS
MFR.Part #
RC0402J2R2CS
JLCPCB Part #
C17260580
Description
-55℃~+125℃ 2.2Ω 30mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS