RC1608F2154CS
MFR.Part #
RC1608F2154CS
JLCPCB Part #
C4175062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS